Правила

взаємодії між дошкільним навчальним закладом

та батьками (законними представниками)

Правила розроблені відповідно до чинного законодавства України:

Закону України «По дошкільну освіту», «Про освіту», Сімейного кодексу України, Конвенції ООН «Про права дитини», Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, та на підставі Статуту ДНЗ№ 26 «Сонечко».

1. Дошкільний навчальний заклад зобов'язується:

1.1 Надати дитині відповідні безкоштовні навчальні послуги:

- розвиток мовлення (вихователь);

- сенсорний розвиток;

- розвиток елементарних математичних здібностей;

- музичні заняття;

- фізкультурні заняття та загартування в басейні;

- малювання, ліплення, аплікація;

- конструювання;

- ознайомлення з навколишнім;

- ознайомлення з природою, валеологічне виховання;

- гурткова робота.

1.2 Навчати дитину за Базовою програмою «Дитина» .

1.3 Здійснювати медичне обслуговування дитини: оздоровчі заходи, лікувально-профілактичні заходи в відповідності з затвердженим планом роботи дошкільного закладу та поліклініки. Санітарно-гігієнічні заходи: набуттякультурно-гігієнічних навичок, оздоровчі заходи, заняття ранковою гімнастикою (щоденно), загартовуючи заходи, заняття фізкультурою.

1.4 Забезпечити збалансованим харчуванням у групах з 10,5 годинним режимом перебування в дошкільному навчальному закладі - 3 рази в день в межах нормативного виконання фізіологічних норм харчування.

1.5 Встановити графік відвідування дітей дошкільного навчального закладу - понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця з 7.30 до 18.00 .

1.6 Зберігати місцеза дитиною в випадку її хвороби, санітарно-курортного лікування,
карантину, тимчасової відсутності батьків за поважною причиною, а також в літній
період терміном до 75 днів в незалежності від терміну відпуски батьків, при дотриманні
таких умов:

- при своєчасному наданні на ім'я завідуючої дошкільного навчального закладу заяви на відпуску або інші причини можливої відсутності дитинив дитячому садку;

- в випадку надання заяви на додаткову відпустку на ім'я завідувача дошкільного навчального закладу не пізніше 1 дня після закінчення основної відпуски, що використовує дитина (1 рік зберігається заява батьків).

- при своєчасній та регулярній оплаті батьками відвідування дитиною дошкільного навчального закладу.

1.7 Надавати кваліфіковану допомогу батькам в вихованні та навчанні дитини, в корекції наявних відхилень в її розвитку.

1.8 По закінченню навчального року випускати в 1 клас загальноосвітньої школи.

1.9 Іншіобов'язки:

- Організовувати та забезпечувати розвиваюче середовище в відповідності із вимогами Закону України «По дошкільну освіту», «Про освіту» та Базового компоненту дошкільної освіти в Україні.

2. Батьки зобов'язуються:

2.1 Дотримуватися Статуту дошкільного навчального закладу та діючого договору.

2.2 Вносити плату за дошкільний заклад до 20 числа кожного місяця та своєчасно пред'являти оплачену квитанцію, довідки на пільги.

2.3 Своєчасно повідомляти дошкільний навчальний заклад про можливість відсутності або хвороби дитини. За відсутності своєчасної інформації дитину знімають із харчування.

2.4 Особисто передавати та за забирати дитину у вихователя; не передавати дитину особам, що не досягли віку 14 років; передавати дитину стороннім особам (бабуся, дідусь, сестра, сусід , тощо), дозволено виключно принаявності письмової заяви від батьків.

2.5 Звертатися до працівників дошкільного навчального закладу в ввічливому тоні, в відповідності етикету.

2.6 Приводити дитину в дошкільний заклад в охайному вигляді, здоровою, з чистим одягом, із запасною білизною, при необхідності з піжамами, обов'язково мати спортивну форму та взуття для занять фізкультурою та музичних занять.

2.7 Взаємодіяти з дошкільним навчальним закладом за всіма напрямками виховання та навчання, виконувати доручення педагогів групи, медичної сестри, практичного психолога.

2.8 Вчасно забирати дитину з дошкільного навчального закладу відповідно до графіка роботи закладу.

2.9 Забороняється забирати дитину в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

2.10 Батьки або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей у цей час. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого.

3. Дошкільний навчальний заклад має право:

3.1 Відрахувати дитину із закладу при наявності медичного висновку про стан здоров'я дитини, що перешкоджає її подальшому перебуванню в дошкільному навчальному закладі.

3.2 Вносити пропозиції із покращення роботи з дітьми.

3.3 Розірвати договір достроково при систематичному невиконанні батьками своїх обов'язків, повідомивши про це батьків за 7 днів.

3.4 В випадку несвоєчасної оплати тазаборгованості батьківської оплати за утримання дитини в дошкільному закладі, дошкільний навчальний заклад залишає за собою право звернутися до установи, де працюють батьки дитини та оскаржити заборгованість в судовому порядку.

2.5. Не несе відповідальність за збереження дорогих речей, коштовних прикрас із золота та дорогоцінних металів, дорогих іграшок, колясок, санчат.

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.